+48 666 831 932 maciejkozlowski78@gmail.com

Fotografia ślubna Lublin Maciek Kozłowski

Fotografią ślubną zajmuję się od kilkunastu lat. W ciagu tego czasu wypracowałem pewne zasady, dzieki którym praca ze mną jest bezstresowa i przyjemna.

Każdy dzień to inna fotografia oraz inny obraz.

Z doświadczenia wiem, że artyzm mozna połączyć z nowoczesnością, dlatego preferuję zasadę nowoczesnego podejścia do fotografii ślubnej. Na codzień wykonuję sesje zdjęciowe na terenie Lublina i okolic, ale nie ogranicza mnie to do pracy na terenie całego kraju. 

 Moja historia

Fotografią zajmuję się od kilkunastu lat, ale już w dzieciństwie wiedziałem, że będzie to główna dziedzina mojego życia. Swoje kompetencje zdobywałem w 4 letniej Szkole Fotografii Ślubnej w Lublinie oraz podczas licznych warsztatów i kursów w całej Polsce. Posiadam między innymi zezwolenie na fotografię ślubną w obiektach sakralnych oraz uprawnienia do wykonywania lotów dronem. W dalszym ciągu doskonalę swoje umiejętności, rozwijam warsztat, poznaję nowe techniki oraz poszukuję nowych miejsc i pomysłów.  

Zapraszam do zapoznania sie z próbkami moich prac oraz zachęcam do kontaktu. 

Stwórzmy razem ciekawą historię!

Portfolio

Fotografia to burza emocji towarzyszących każdemu wydarzeniu. Chwile zadumy, łzy wzruszenia, wybuchy radosci i niepohamowana zabawa... z resztą, zobaczcie sami.

Zapraszam do współpracy

ZADZWOŃ lub napisz i ZAREZERWUJ swój termin:  

+48 666 831 932

maciejkozlowski78@gmail.com

Zadowolonych klientów

Przepracowanych godzin